Historia Dżentelmen Krawat

Nasza historia

Ręcznie szyty krawat

 

Wszystko zaczęło się od marzenia o stworzeniu własnej francuskiej firmy i zainteresowania modą. Więc kiedy zaczynaliśmy w 2020 roku, był to idealny pomysł na biznes.

Rozwijający się rynek handlu elektronicznego w połączeniu z lekkimi produktami, które mieszczą się w skrzynce pocztowej, oferował ogromne możliwości.

Początkowo magazyn był przechowywany w szafie, a zamówienia pakowane były na łóżku.

Wraz z rozwojem firmy magazyn został wkrótce przeniesiony do piwnicy willi, gdzie rozpoczęto przygotowania do kolejnej fazy rozwoju.

Dzisiaj w pełni specjalizujemy się wyłącznie w krawatach i markach własnych jesteśmy jednym z wiodących graczy online w naszym segmencie, ze sprzedażą na całym świecie.

Kim są ludzie stojący za Dżentelmen Krawat?

Dżentelmen Krawat reżyseruje Romain KRUGER (pseudonim).

Zamiłowanie do dobrych i pięknych więzi

Zamiłowanie do dobrych i wspaniałych więzi

Tworzymy własne kolekcje i projekty we współpracy z tkaczami, z którymi współpracujemy. Nasza pasja do rozwoju produktów w połączeniu z dziesięcioletnim doświadczeniem oznacza, że ​​wiemy, jak zrobić naprawdę dobry krawat.

Dlatego oferujemy gwarancję na wszystkie produkty z tej serii. Kochamy modę i chcemy, aby każdy mężczyzna mógł stworzyć swój własny styl dzięki naszym wysokiej jakości akcesoriom.

Nasz asortyment składa się głównie z eleganckich, klasycznych wzorów, które nigdy nie wychodzą z mody. Nie chcemy jednak, aby noszenie krawata było formalne, dlatego proponujemy również kolekcje świąteczne, dzięki którym zawsze można być dobrze ubranym, ale z odrobiną humoru.
Współpracujemy bezpośrednio z producentami tekstyliów, gdzie wspólnie tworzymy własne projekty i kolekcje. W ten sposób możemy oferować wyjątkowe produkty wysokiej jakości w rozsądnych cenach.

 

Brak sklepów fizycznych

Wcześniej prowadziliśmy sklepy stacjonarne, które, jak wiemy z doświadczenia, wiążą się z wysokimi kosztami.

Specjalizując się wyłącznie w handlu internetowym, nasza organizacja jest zaprojektowana w sposób efektywny kosztowo, co pozwala nam oferować inne ceny niż handel tradycyjny.